Referencje

Z prawdziwą przyjemnością chcielibyśmy polecić firmę Alpistar wszystkim tym, którzy poszukują najwyższej jakości usług alpinistycznych. Firma Alpistar wykazała się niezwykłą determinacją oraz profesjonalizmem podczas realizacji naszego zlecenia. Polecam współprace z tą firmą wszystkim, którzy cenią sobie wysoki poziom usług.

Marcin Faustman

ROSSMANN SDP Sp. z o.o.

Podkreślamy dobrą współpracę z firmą Alpistar i możemy polecić jako Wykonawcę wykazującego się starannością i profesjonalizmem w realizowaniu powierzonych zadań.

Dariusz Struszczak

Telewizja Polska S.A. Oddział w Łodzi

Firma wykazała się dużym profesjonalizmem, dobrą znajomością sztuki budowlanej oraz niezwykłą sprawnością podczas prac wysokościowych z użyciem technik linowych. Powierzone zadania zostały zrealizowane zgodnie z umową i w wyznaczonym terminie.

Tomasz Dziura

TGD-Budownictwo

Powierzone prace wykonane zostały w wymaganym terminie z należytą starannością i zgodnie ze sztuką budowlaną. Nadmienić należym że z firmą “ALPISTAR” pozostajemy w ciągłej współpracy w zakresie wszelkich prac wysokościowych.

Marek Dzwonek

Firma Alpistar wywiązała się z powierzonych zaleceń w sposób nie budzący zastrzeżeń. Realizacją usług kierują doświadczeni pracownicy wysokościowi, cechujący się odpowiednią wiedzą i profesjonalizmem. Z prawdziwą przyjemnością rekomenduję tą firmę jako dobrego i rzetelnego partnera do współpracy.

Rafał Kuliński
Pracownia Architektoniczna | www.kulinskipracownia.pl

Kontakt

E-mail: biuro@alpistar.pl
Telefon: 668-199-665

ALPISTAR sp. z o.o. sp.k.
ul. Bolesława Limanowskiego 26/9
30-534, Kraków